2017/2018-as tanév

 

Őszi ének és versmondó

2017. 10. 26.

Petrovics Tamás2. o.I. hely
Paczári Kornél4. o.I. hely
Ignácz Viktor2. o.II. hely
Jovánovic Dániel3. o.II. hely
Bicskei Boglárka5. o.III. hely
Szombati Eduárdó1. o.III. hely
Jovánovics Napsugár4. o.I. hely
Jovánovics Fanni3. o.II. hely
Balogh Kamilla4. o.III. hely
Balogh Bálint4. o.különdíj
Márton napi rajzpályázat 2017. 11. 10.Gligulics Ronáldó3. o.III. hely
Jovánovics Anita7. o.különdíj
Orsós Zsolt7. o.dicséret
Országos Roma Mesemondó Gandhi

2017. 11. 21.

Bicskei Margaréta5. o.II. hely
Bicskei Dávid8. o. 
Balogh Péter5. o. 
Orsós Erzsébet5. o. 
Területi Asztalitenisz Bajnokság

2017.  11. 22.

Orsós Zsolt7. o.I. hely
Mitrovics Gábriel7. o.II. hely
Mitrovics Dávid8. o.III. hely
Ignácz Renátó6. o.IV. hely
Csapat – Orsós Zsolt

              Mitrovics Gábriel

              Mitrovics Dávid

7. o.

 

8. o.

I. hely
Petrovics Dominik5. o. 
Szabó Gergő5. o. 
Petrovics Dávid Péter8. o. 
Kosztics Márió Tibor8. o. 
Munkácsy Albert Általános Iskola – KémesénekKolompár Dzsenifer8. o.I. hely
Bicskei Margaréta5. o. 
Mitrovics Melinda6. o. 
Petrovics Virginia8. o. 
meseIgnácz Viktor2. o. 
Ignácz Emília1. o. 
Bicskei Boglárka3. o. 
Balogh Kamilla4. o. 
rajzMitrovics Gábriel7. o.II. hely
Megyei Asztalitenisz Bajnokság

2017. 12. 02.

 

Orsós Zsolt csapat III. hely
Mitrovics Gábriel 
Ignácz Renátó 
  
Népdaléneklési verseny Kanizsai Dorottya Általános IskolaOrsós Martina4. o.I. hely
Kolompár Dzsenifer8. o.
SNI Szépíró Verseny Baranya megyei döntő

2018. 03. 09.

Pécs

 

Nikolics Gréta

2. o. 
Jovánovics Szilveszter4. o. 
Bicskei József5. o. 
Jovánovics Anita Jolán7. o.dicséret
Petrovics Valentin Márton8. o. 
Sárközi Lorenzo2. o.dicséret
Angol vers – és prózamondó versenyen 2018. 03. 28.Bicskei Dávid8. o.különdíj
Hetvenkedő: Szépírás és Helyesírás

2018. 03. 07.

Harkány

Bogdán Mihály8. o.Vegyes csapatok voltak más iskolák tanulóivalcsap. III. hely
Jovánovics Anita Jolán7. o.csap. II. hely
Jovánovics Szilveszter4. o.csap. II. hely
Zöldokos Kupa (Fenntarthatósági Témahéthez kapcsolódó) 4 on-line fordulóból  2018. február – márciusBicskei Dávid

Kolompár Erika Dzsenifer

Petrovics Virginia Regina

8. o.39. hely191 csapat
Orsós Zsolt

Szilber Bálint

Petrovics Dávid

7. o.

8. o.

8. o.

51. hely
Nikolics József

Petrovics Kornélia

Jovánovics Anita Jolán

7. o.52. hely
Mitrovics Gábriel

Bogdán Tünde Mária

Orsós Melánia

7. o.56. hely
Mesemondó

2018. 04. 05.

Ignácz Emília1. o.1. hely
Fenyvesi Kamilla2. o.2. hely
Balogh Henrietta2. o.3. hely
Orsós Martina4. o.1. hely
Bicskei Boglárka3. o.2. hely
Jovánovics Kornélia Fanni3. o.3. hely
Jovánovics Anita Jolán7. o.különdíj
Cigány népismereti verseny – GandhiVajdák

Bicskei Dávid

Fenyvesi Dorina

Kolompár Dzsenifer

Mitrovics Gábriel

8. o.

 

 

7. o.

II. hely
Cigány hagyományőrzők

Bicskei Margaréta

Petrovics Levente

Bogdán Tünde

Orsós Melánia

5. o.

 

7. o.

 
Gipsy

Balogh Péter

Nikolics Levente

Orsós Zsolt

Petrovics Valentin

6. o.

 

7. o.

 

8. o.

 
Cigány vándorlók

Jovánovics Anita

Petrovics Kornélia

Mitrovics Melinda

Orsós Erzsébet

7. o.

 

6. o.

 
Biztonságos Közlekedés Gyermekszemmel

rajzpályázat

Petrovics Virginia

 

8. o.

 

II. hely
Petrovics Szebásztián5. o.III. hely
Petrovics Dominik5. o.IV. hely
Házi asztalitenisz versenyIgnácz Tivadar2. o.I. hely
Orsós Kira

Petrovics Pál

3. o.
Balogh Kamilla

Fenyvesi Bálint

4. o.
Petrovics Tamás

Balogh Kamilla

2. o.II. hely
Ignácz Dominik3. o.
Orsós Martina

Balogh Bálint

4. o.
Szabó Gergő5. o.I. hely
Petrovics Róbert6. o.II. hely
Bicskei Margaréta5. o.III. hely
AutóMánia járműtechnikai szakmaismereti versenyBicskei Dávid8. o.IV. hely
Nikolics József7. o.
Orsós Zsolt7. o.
Jobb Veled a Világ

Boldogságóra Program – Rajz kategória – Március hónapban

6. osztály Egy örömmel teli év
Mohács – Népdaléneklési verseny

2018. 05. 05.

Petrovics Brenda4. o.bronz minősítés
Balogh Kamilla2. o.ezüst minősítés
Jovánovics Kornélia Fanni3. o.arany minősítés
Bicskei Margaréta5. o.
Orsós Martina4. o.kiemelt arany minősítés
Kolompár Erika Dzsenifer8. o.
Csorba Győző Könyvtár
Körbirodalom Gyermekkönyvtár
által rendezett cigány mesemondóverseny
2018.05. 16.
Bicskei Margaréta5. o.I. hely
Mitrovics Melinda6. o.II. hely
Balogh Péter6. o.II. hely
Bicskei Dávid8. o.III. hely
Orsós Kármen Erzsébet6. o.III. hely
Országos Roma Ki Mit Tud selejtező

2018. 06. 08.

Balogh Patrik6. o.I. hely
Ignácz Renátó

Mitrovics Melinda

Petrovics Kornélia

6. o.

6. o.

7. o.

II. hely
Kolompár Dzsenifer8. o.különdíj
Bicskei Margaréta5. o.különdíj
Orsós Martina4. o. 
Kosztics Ivett5. o. 
Orsós Erzsébet6. o.