Tanulói névsorok

Tanulói névsorok 2017/2018

1. osztály
Osztályfőnök: Németh Erika

1. Balogh Norbert László
2. Balogh Johanna
3. Balogh Priszcilla
4. Budai Dávid
5. Ignácz Emília
6. Ignácz Johanna Erika
7. Jovanovic Vanessza
8. Mitrovics Armandó
9. Nikolics Réka Jázmin
10. Orsós Dzsesszika
11. Petrovics Alex
12. Petrovics Dominik Mihály
13. Petrovics Mónika Eszter
14. Petrovics Virág Mária
15. Szombati Eduárd József
16. Király Dávid (magántanuló)

2. osztály
Osztályfőnök: Mészárosné Bakán Anita

1. Balogh Kamilla
2. Balogh Szilvia Henrietta
3. Bogdán Norbert
4. Fenyvesi Kamilla
5. Ignácz Emília Erzsébet
6. Ignácz László Viktor
7. Ignácz Tibor Tivadar
8. Jovánovics Alex Adrián
9. Jovánovics Mirella
10. Mecseki Noémi
11. Nikolics Gréta
12. Orsós Balázs Viktor
13. Petrovics Péter Rikardó
14. Petrovics Tamás Martin
15. Szombati Miranda

3. osztály
Osztályfőnök: Sajabóné Gátfalvi Anita

1. Bicskei Boglárka
2. Bogdán Liliána Dzsenifer
3. Gligulics Ronaldó Ádám
4. Ignácz Dominik Viktor
5. Ignácz Viktor Mánuel
6. Ignácz Viktória
7. Jovanovic Dániel Mihály
8. Jovánovics Kornélia Fanni
9. Orsós Kíra Hajnalka
10. Petrovics Martin
11. Petrovics Miklós Pál
12. Petrovics Nikoletta Katalin

4. osztály
Osztályfőnök: Vadasné Knopf Renáta

1. Balogh Bálint Kevin
2. Balogh Kamilla Stefánia
3. Balogh Vanessza
4. Fenyvesi Bálint
5. Ignácz Daniella Diána
6. Jovánovics Gábriel
7. Jovánovics Letícia Napsugár
8. Jovánovics Szilveszter
9. Nikolics Balázs
10. Orsós Boglárka Virág
11. Paczári Kornél Péter
12. Petrovics Brenda 
13. Szigetvári Péter

5. osztály
Osztályfőnök: Varnyu Ferenc

1. Bicskei József
2. Bicskei Margaréta
3. Jovánovics Herman
4. Kosztics Ramóna Gréta
5. Oláh Dorina
6. Petrovics Dominik
7. Petrovics Levente
8. Petrovics Sámuel Milán
9. Petrovics Szebasztián Mihály
10. Szabó Gergő
11. Szigetvári Miklós (magántanuló)
12. Petrovics Norbert (magántanuló)

6. osztály
Osztályfőnök: Borbándiné Szőcs Zsuzsanna

1. Balogh Patrik
2. Balogh Péter
3. Balogh Ramóna Viola
4. Ignác Virág Mária
5. Ignácz Márió Levente
6. Ignácz Renátó Márton
7. Jovánovics Adrián
8. Jovánovics Amanda Gabriella
9. Mecseki József
10. Mitrovics Melinda Daniella
11. Nikolics Levente
12. Orsós Kármen Erzsébet
13. Petrovics Róbert
14. Szabó Vanessza
15. Király Krisztián Péter (magántanuló)
16. Pápai Róbert (magántanuló)

7. osztály
Osztályfőnök: Lovescher Károly

1. Bogdán Mária Tünde
2. Jovánovics Anita Jolán
3. Jovánovics Máté
4. Mitrovics Gábriel
5. Nikolics József
6. Orsós Edina Lúcia
7. Orsós István
8. Orsós Zsolt
9. Petrovics Bettina Erzsébet
10. Vas Ronaldo Pál
11. Király Tamás Valentin (magántanuló)

8. osztály
Osztályfőnök: Kalmár Edit

1. Bicskei Dávid
2. Bogdán Mihály János
3. Fenyvesi Dorina Andrea
4. Kolompár Erika Dzsenifer
5. Kosztics Márió Tibor
6. Mitrovics Dávid
7. Oláh Krisztofer
8. Orsós János
9. Petrovics Dávid Péter
10. Petrovics Eszter
11. Petrovics Valentin Márton
12. Petrovics Virginia Regina
13. Szilber Miroszláv Bálint
14. Tomics Mária Kitti
15. Petrovics Dominik (magántanuló)

Egyházasharaszti Körzeti Általános Iskola Siklósnagyfalui Tagiskola
1-2-3. osztály

Osztályfőnök: Bertáné Vertike Ildikó

1. osztály

1. Balog Szilveszter
2. Balogh Sándor Dominik
3. Kosztics Miklós
4. Kosztics Tibor Rikárdó

2. osztály

1. Sárközi Lorenzó Miklós

3. osztály

1. Kriston Tibor