2018/2019-es tanév

„Emberi jogok bajnokai”

vetélkedő

Gandhi Gimnázium

2018. 10. 02.

Balogh Péter

Mitrovics Gábriel

Orsós Martina

Orsós Zsolt

7. o.

 

 

8. o.

 
Őszi ének, vers- és mesemondó (ÖMRE)

2018. 10. 18.

Balog Melissza3. o.I. hely
Bicskei Boglárka4. o.II. hely
Jovánovics Dzsenifer4. o.III. hely
Orsós Jázmin1. o.különdíj
Gligulics Máté1. o. 
Orsós Dzsesszika2. o. 
Ignácz Emília2. o. 
Petrovics Virág2. o. 
Ignácz László Viktor3. o. 
Szombati Mihály3. o. 
Petrovics Tamás3. o. 
Balogh Kamilla3. o. 
Mecseki Noémi3. o. 
Nikolics Gréta3. o. 
Jovánovics Kornélia Fanni4. o. 
Bicskei Margaréta6. o.I. hely
Kosztics Ivett6. o.II. hely
Balogh Péter7. o.III. hely
Orsós Martina5. o.különdíj
Jovánovics Napsugár3. o. 
Jovánovics Diána5. o. 
Balogh Kamilla5. o. 
Balogh Szonja6. o. 
Mecseki Viktória6. o. 
Őszi ének, és táncverseny (ÖMRE)

2018. 10. 19.

Ignác Emília2. o.I. hely
Balog Melissza3. o.II. hely (osztott)
Balogh Kamilla3. o.II. hely (osztott)
Petrovics Brenda5. o.különdíj
Orsós Martina5. o.I. hely
Bicskei Margaréta6. o. 
Jovánovics Napsugár5. o. 
Kosztics Ivett

Bicskei Margaréta

6. o. 
Orsós Martina

Orsós Boglárka

Jovánovics Diána

Balogh Kamilla

5. o. 
Petrovics Kornélia

Ignácz Renátó

Petrovics Dominik

8. o.

7. o.

6. o.

III. hely
Országos Roma „Ki Mit Tud?”Balogh Patrik7. o.különdíj
Pénzügyi csúcs vetélkedőBalogh Ramóna

Petrovics Róbert

Jovánovics Amanda

Szabó Vanessza

7. o.250 pont19. hely
Antal Karolina

Bogdán Tünde

Orsós Melánia

8. o.

 

247 pont23. hely
Mitrovics Gábriel

Nikolics József

Orsós Zsolt

8. o.241 pont34. hely
Balogh Péter

Balogh Patrik

Mitrovics Melinda

7. o.227 pont45. hely
Márton napi rajzpályázat

2018. 11. 22.

Gligulics Ronáldó Ádám4. o.különdíj
Helyi asztalitenisz verseny

 2018. 11. 22.

Ignácz Tibor Tivadar3. o.I. hely
Petrovics Pál4. o.II. hely
Ignácz Dominik4. o.III. hely
Ignácz Viktória4. o.I. hely
Balogh Kamilla3. o.II. hely
Bogdán Liliána4. o.III. hely
Orsós Zsolt8. o.I. hely
Ignácz Renátó7. o.II. hely
Jovánovics Gábriel5. o.III. hely
Balogh Kamilla5. o.I. hely
Bicskei Margaréta6. o.II. hely
Jovánovics Diána5. o.III. hely
Országos Roma Mesemondó Gandhi

2018. 11. 27.

Balogh Melissza3. o. 
Jovánovics Dzsenifer4. o. 
Balogh Kamilla5. o.II. hely
Orsós Martina5. o. 
Bicskei Margaréta6. o. 
Kosztics Ivett6. o. 
Balogh Péter7. o. 
Területi Asztalitenisz Bajnokság

2018. 11. 28.

Orsós Zsolt8. o.I. hely
Ignácz Renátó7. o.II. hely
Jovánovics Gábriel5. o.IV. hely
Balogh Kamilla Stefánia5. o. 
Csapat – Orsós Zsolt

              Ignácz Renátó

           Jovánovics Gábriel

8. o.

7. o.

5. o.

II. hely
Petrovics Miklós Pál4. o.II. hely
Ignácz Viktória4. o.III. hely
Ignácz Tivadat3. o.IV. hely
Ignácz Dominik4. o. 
Munkácsy Albert Általános Iskola – Kémes

2018. 11. 30.

énekOrsós Martina5. o. 
Bicskei Margaréta5. o. 
Jovánovics Fanni4. o. 
Balogh Kamilla3. o. 
vers, meseOrsós Jázmin1. o. 
Ignácz Emília2. o. 
Ignácz Viktor3. o. 
Bogdán Norbert3. o. 
Bicskei Boglárka4. o. 
Jovánovics Fanni4. o. 
Orsós Martina5. o. 
Jovánovics Napsugár5. o. 
Bicskei Margaréta6. o. 
Balogh Péter7. o. 
Orsós Erzsébet7. o. 
rajzJovánovics Gábriel7. o. 
Bicskei Rebeka8. o. 
Megyei Asztalitenisz Bajnokság

2017. 12. 02.

 

Orsós Zsolt csapat III. hely
Mitrovics Gábriel 
Ignácz Renátó 
  
Népdaléneklési verseny Kanizsai Dorottya Általános IskolaOrsós Martina4. o.I. hely
Kolompár Dzsenifer8. o.
SNI Szépíró Verseny Baranya megyei döntő

2018. 03. 09.

Pécs

 

Nikolics Gréta

2. o. 
Jovánovics Szilveszter4. o. 
Bicskei József5. o. 
Jovánovics Anita Jolán7. o.dicséret
Petrovics Valentin Márton8. o. 
Sárközi Lorenzo2. o.dicséret
Angol vers – és prózamondó versenyen 2018. 03. 28.Bicskei Dávid8. o.különdíj
Hetvenkedő: Szépírás és Helyesírás

2018. 03. 07.

Harkány

Bogdán Mihály8. o.Vegyes csapatok voltak más iskolák tanulóivalcsap. III. hely
Jovánovics Anita Jolán7. o.csap. II. hely
Jovánovics Szilveszter4. o.csap. II. hely
Zöldokos Kupa (Fenntarthatósági Témahéthez kapcsolódó) 4 on-line fordulóból  2018. február – márciusBicskei Dávid

Kolompár Erika Dzsenifer

Petrovics Virginia Regina

8. o.39. hely191 csapat
Orsós Zsolt

Szilber Bálint

Petrovics Dávid

7. o.

8. o.

8. o.

51. hely
Nikolics József

Petrovics Kornélia

Jovánovics Anita Jolán

7. o.52. hely
Mitrovics Gábriel

Bogdán Tünde Mária

Orsós Melánia

7. o.56. hely
Mesemondó

2018. 04. 05.

Ignácz Emília1. o.1. hely
Fenyvesi Kamilla2. o.2. hely
Balogh Henrietta2. o.3. hely
Orsós Martina4. o.1. hely
Bicskei Boglárka3. o.2. hely
Jovánovics Kornélia Fanni3. o.3. hely
Jovánovics Anita Jolán7. o.különdíj
Cigány népismereti verseny – GandhiVajdák

Bicskei Dávid

Fenyvesi Dorina

Kolompár Dzsenifer

Mitrovics Gábriel

8. o.

 

 

7. o.

II. hely
Cigány hagyományőrzők

Bicskei Margaréta

Petrovics Levente

Bogdán Tünde

Orsós Melánia

5. o.

 

7. o.

 
Gipsy

Balogh Péter

Nikolics Levente

Orsós Zsolt

Petrovics Valentin

6. o.

 

7. o.

 

8. o.

 
Cigány vándorlók

Jovánovics Anita

Petrovics Kornélia

Mitrovics Melinda

Orsós Erzsébet

7. o.

 

6. o.

 
Biztonságos Közlekedés Gyermekszemmel

rajzpályázat

Petrovics Virginia

 

8. o.

 

II. hely
Petrovics Szebásztián5. o.III. hely
Petrovics Dominik5. o.IV. hely
Házi asztalitenisz versenyIgnácz Tivadar2. o.I. hely
Orsós Kira

Petrovics Pál

3. o.
Balogh Kamilla

Fenyvesi Bálint

4. o.
Petrovics Tamás

Balogh Kamilla

2. o.II. hely
Ignácz Dominik3. o.
Orsós Martina

Balogh Bálint

4. o.
Szabó Gergő5. o.I. hely
Petrovics Róbert6. o.II. hely
Bicskei Margaréta5. o.III. hely
AutóMánia járműtechnikai szakmaismereti versenyBicskei Dávid8. o.IV. hely
Nikolics József7. o.
Orsós Zsolt7. o.
Jobb Veled a Világ

Boldogságóra Program – Rajz kategória – Március hónapban

6. osztály Egy örömmel teli év
Mohács – Népdaléneklési verseny

2018. 05. 05.

Petrovics Brenda4. o.bronz minősítés
Balogh Kamilla2. o.ezüst minősítés
Jovánovics Kornélia Fanni3. o.arany minősítés
Bicskei Margaréta5. o.
Orsós Martina4. o.kiemelt arany minősítés
Kolompár Erika Dzsenifer8. o.
Csorba Győző Könyvtár
Körbirodalom Gyermekkönyvtár
által rendezett cigány mesemondóverseny
2018.05. 16.
Bicskei Margaréta5. o.I. hely
Mitrovics Melinda6. o.II. hely
Balogh Péter6. o.II. hely
Bicskei Dávid8. o.III. hely
Orsós Kármen Erzsébet6. o.III. hely
Országos Roma Ki Mit Tud selejtező

2018. 06. 08.

Balogh Patrik6. o.I. hely
Ignácz Renátó

Mitrovics Melinda

Petrovics Kornélia

6. o.

6. o.

7. o.

II. hely
Kolompár Dzsenifer8. o.különdíj
Bicskei Margaréta5. o.különdíj
Orsós Martina4. o. 
Kosztics Ivett5. o. 
Orsós Erzsébet6. o.