Tanulói névsorok

Tanulói névsorok 2018/2019

1. osztály
Osztályfőnök: Vadasné Knopf Renáta

1. Balogh Mercédesz Csenge
2. Bogdán Amanda Virág
3. Bonyhádi Gergely
4. Gligulics Máté Olivér
5. Ignácz Dániel Zoltán
6. Jovánovics Bence
7. Jovánovics Kármen Roxána
8. Orsós Erzsébet Jázmin
9. Orsós Orlandó
10. Orsós Rafael
11. Orsós Rodrigó
12. Petrovics Bence

13. Petrovics Dávid Péter

2. osztály
Osztályfőnök: Németh Erika

1. Balogh Johanna
2. Balogh Norbert
3. Balogh Priszcilla
4. Budai Dávid
5. Ignácz Emília
6. Ignácz Johanna Erika
7. Jovanovic Vanessza
8. Jovánovics Péter
9. Kárpáti Mária Éva
10. Lotz Virág
11. Mitrovics Armandó
12. Orsós Dzsesszika
13. Petrovics Alex
14. Petrovics Dominik Mihály
15. Petrovics Mónika Eszter
16. Petrovics Virág Mária
17. Szombati Eduárd József
18. Szombati Mirjam Dalma

3. osztály
Osztályfőnök: Mészárosné Bakán Anita

1. Balogh Kamilla
2. Balog Szilveszter
3. Balogh Szilvia Henrietta
4. Bogdán Norbert
5. Ignácz Emília Erzsébet
6. Ignácz László Viktor
7. Ignácz Tibor Tivadar
8. Jovánovics Alex Adrián
9. Mecseki Noémi
10. Nikolics Gréta
11. Orsós Balázs Viktor
12. Petrovics Péter Rikárdó
13. Petrovics Rikárdó László
14. Petrovics Tamás Martin
15. Szombati Mihály László
16. Szombati Miranda

4. osztály
Osztályfőnök: Gátfalvi Anita

1. Balogh Erik
2. Bicskei Boglárka
3. Bogdán Liliána Dzsenifer
4. Gligulics Ronaldó Ádám
5. Ignácz Dominik Viktor
6. Ignácz Viktor Mánuel
7. Ignácz Viktória
8. Jovanovic Dániel Mihály
9. Jovánovics Dzsenifer
10. Jovánovics Kornélia Fanni
11. Orsós Kíra Hajnalka
12. Petrovics Martin
13. Petrovics Miklós Pál
14. Petrovics Nikoletta Katalin

5. osztály
Osztályfőnök: Takácsné Horváth Tímea

1. Balogh Bálint Kevin
2. Balogh Kamilla Stefánia
3. Balogh Vanessza
4. Fenyvesi Bálint
5. Ignácz Daniella Diána
6. Jovánovics Diána
7. Jovánovics Gábriel
8. Jovánovics Letícia Napsugár
9. Jovánovics Szilveszter
10. Orsós Boglárka Virág
11. Orsós Martina
12. Paczári Kornél Péter
13. Petrovics Brenda
14. Petrovics Martin Dániel
15. Petrovics Richárd
16. Szigetvári Péter

6. osztály
Osztályfőnök: Varnyu Ferenc

1. Balogh Szonja
2. Bicskei József
3. Bicskei Margaréta
4. Hegyesi Kamilla
5. Kosztics Ramóna Gréta
6. Kosztics Ivett
7. Mecseki Viktória
8. Oláh Dorina
9. Petrovics Dominik
10. Petrovics Levente
11. Petrovics Sámuel
12. Petrovics Szebasztián
13. Szabó Gergő

7. osztály
Osztályfőnök: Gyurka Annamária

1. Balogh Patrik
2. Balogh Péter
3. Balogh Ramóna Viola
4. Ignácz Renátó Márton
5. Jovánovics Gábriel
6. Jovánovics Amanda Gabriella
7. Mecseki József
8. Mitrovics Melinda Daniella
9. Nikolics Levente
10. Orsós Kármen Erzsébet
11. Petrovics Róbert
12. Puskás Szebásztián

8. osztály
Osztályfőnök: Lovescher Károly

1. Antal Karolina Ilona
2. Bicskei Rebeka
3. Bogdán Mária Tünde
4. Budai Noémi
5. Jovánovics Máté
6. Kosztics Fanni Noémi
7. Kosztics Kornélia
8. Kosztics Tamás
9. Mitrovics Gábriel
10. Nikolics József
11. Orsós Melánia
12. Orsós István
13. Orsós Zsolt
14. Petrovics Kornélia
15. Petrovics Leonárd

Egyházasharaszti Körzeti Általános Iskola Siklósnagyfalui Tagiskola
1-2-3. osztály

Osztályfőnök: Bertáné Vertike Ildikó

1. Balog Norbert
2. Balog Szilveszter
3. Balogh Sándor Dominik
4. Balogh Szebasztián
5. Borbély Róbert Márió
6. Kosztics Miklós
7. Kosztics Tibor Rikárdó
8. Magics Noémi
9. Sárközi Lorenzó Miklós