Tanulói névsorok

Tanulói névsorok 2019/2020

1. osztály
Osztályfőnök: Dudás Kitti

1. Bicskei Balázs Félix
2. Bogdán Brendon István
3. Bonyhádi Gergely
4. Ignácz Antal
5. Király Dávid
6. Orsós Erzsébet Jázmin
7. Tomics Krisztofer

2. osztály
Osztályfőnök: Vadasné Knopf Renáta

1. Balogh Mercédesz Csenge
2. Bogdán Amanda Virág
3. Gligulics Máté Olivér
4. Ignácz Dániel Zoltán
5. Jovánovics Bence
6. Jovánovics Kármen Roxána
7. Orsós Rafael
8. Orsós Rodrigó
9. Paczári Orlándó
10. Petrovics Bence Pál
11. Petrovics Dávid Péter

3. osztály
Osztályfőnök:
Németh Erika

1. Balogh Johanna
2. Balogh Norbert László
3. Balogh Priszcilla
4. Budai Dávid
5. Ignácz Emília
6. Ignácz Johanna Erika
7. Jovanovic Vanessza
8. Jovánovics Péter
9. Kárpáti Mária Éva
10. Kosztics Norbert
11. Lotz Virág
12. Mitrovics Armandó
13. Orsós Dzsesszika
14. Petrovics Alex
15. Petrovics Dominik Mihály
16. Petrovics Mónika Eszter
17. Petrovics Virág Mária
18. Szombati Eduárd József
19. Szombati Mirjam Dalma

4. osztály
Osztályfőnök: Mészárosné Bakán Anita

1. Balogh Kamilla
2. Balogh Szilveszter
3. Balogh Szilvia Henrietta
4. Bogdán Norbert
5. Fenyvesi Kamilla Napsugár
6. Ignácz Emília Erzsébet
7. Ignácz László Viktor
8. Ignácz Tibor Tivadar
9. Jovánovics Alex Adrián
10. Mecseki Noémi
11. Nikolics Gréta
12. Orsós Balázs Viktor
13. Petrovics Péter Rikadó
14. Petrovics Rikárdó László
15. Petrovics Tamás Martin
16. Szombati Mihály László
17. Szombati Miranda

5. osztály
Osztályfőnök: Rasztik Gáborné

1. Balogh Erik
2. Bicskei Boglárka
3. Bogdán Liliána Dzsenifer
4. Gligulics Ronaldó Ádám
5. Ignácz Dominik Viktor
6. Ignácz Viktor Mánuel
7. Ignácz Viktóra
8. Jovanovic Dániel Mihály
9. Jovánovics Dzsenifer
10. Jovánovics Kornélia Fanni
11. Orsós Kíra Hajnalka
12. Petrovics Martin
13. Petrovics Miklós Pál
14. Petrovics Nikoletta Katalin

6. osztály
Osztályfőnök: Takácsné Horváth Tímea

1. Balogh Bálint Kevin
2. Balogh Kamilla Stefánia
3. Balogh Vanessza
4. Fenyvesi Bálint
5. Ignácz Daniella Diána
6. Jovánovics Diána
7. Jovánovics Gábriel
8. Jovánovics Letícia Napsugár
9. Jovánovics Szilveszter
10. Király Krisztián Péter
11. Orsós Martina
12. Paczári Kornél Péter
13. Petrovics Brenda
14. Petrovics Martin Dániel
15. Petrovics Richárd
16. Szigetvári Péter

7. osztály
Osztályfőnök: Varnyu Ferenc

1. Balogh Szonja
2. Bicskei József
3. Bicskei Margaréta
4. Hegyesi Kamilla Hanna
5. Jovánovics Dávid Mihály
6. Király Tamás Valentin
7. Kosztics Ramóna Gréta
8. Kosztics Ivett
9. Mecseki Viktória
10. Oláh Dorina
11. Petrovics Dominik
12. Petrovics Levente
13. Petrovics Sámuel Milán
14. Petrovics Szebasztián Mihály
15. Szabó Gergő

8. osztály
Osztályfőnök: Gyurka Annamária

1. Balogh Patrik
2. Balogh Péter
3. Balogh Ramóna Viola
4. Fenyvesi Violetta
5. Ignácz Renátó Márton
6. Jovánovics Amanda Gabriella
7. Jovánovics Gábriel
8. Mecseki József
9. Mitrovics Melinda Daniella
10. Nikolics Levente
11. Orsós Kármen Erzsébet
12. Petrovics Róbert
13. Puskás Szebasztián

Egyházasharaszti Körzeti Általános Iskola Siklósnagyfalui Tagiskola
1-2-3. osztály

Osztályfőnök: Bertáné Vertike Ildikó

1. Kolompár Amanda Mercedes
2. Kolompár Schanel Jessica
3. Kosztics Norina Brigitta
4. Kosztics Valentina
5. Orsós Amália Letícia
6. Balog Norbert
7. Balogh Szebasztián
8. Borbély Róbert Márió
9. Magics Noémi
10. Balog Szilveszter
11. Balogh Sándor Dominik
12. Kosztics Miklós
13. Kosztics Tibor Rikárdó